Jarní vázání 2017

Mistrovství České republiky ve floristice se blíží a jako každý rok i letos jsme pro naše žáky připravili předkolo Děčínské kotvy, školní soutěž Jarní vázání.

Přihlásilo se na ni osm odvážných dívek a čekaly na ně dva úkoly - jarní kytice a jarní věnec na dveře. Nejlépe si s úkoly poradila Martina Dyntarová z prvního ročníku. Na druhém místě se umístila Markéta Knápková z druhého ročníku a na třetím místě Valérie Klimešová - taktéž z druhého ročníku. Všechna tři děvčata teď čeká příprava na soutěžní úkoly mistrovství, které jsou v duchu vzpomínky na Josefa Ladu.

Eva Vaňková

28.3.2017 | Jaromír Doležal

Důležité zprávy

Dny otevřených dveří

Pro uchazeče o studium na naší škole chystáme dny otevřených dveří. Více informací zde:

Jedeme za Tebou!

23.10. 2025 SVITAVY
23.10. 2025 MLADÁ BOLESLAV
24.10. 2025 RYCHNOV NAD KNĚŽNOU
4.11. 2025 JESENÍK
6.11. 2025 ŠUMPERK

Kopidlenský kvítek 2025

Ve dnech 7. a 8.10. 2025 se naši žáci zúčastnili mezinárodní soutěže středních zahradnických škol a přivezli skvělá ocenění!
Gratulujeme.

Mezinárodní Vánoční výstava

Výstava vánočních aranžmá, historické a zemědělské techniky, se uskuteční v sobotu 13. až v úterý 16. 12. 2025. Těšíme se na Vás.