V dubnu se naši studenti zúčastní poznávacího zájezdu do Holandska. Čekají nás rozkvetlé parky, průvod alegorických vozů, větrné mlýny, zvonkohry, zajímavě skanzeny a pozoruhodná nizozemská města.
Seznámíme se s výrobou dřeváků a navštívíme výrobnu sýrů. Podíváme se také do Naardenu, kde se nachází kostelík valonské církve, muzeum J. A. Komenského. Krásným vrcholem zájezdu bude jistě každoroční květinový průvod alegorických vozů z tisíců řezaných květin v hlavním městě Amsterdamu.
Hana Honzíková
12.2.2016 | Jaromír Doležal
pro rok 2026 naleznete na odkazu níže. Počet volných míst pro obor Chovatel cizokrajných zvířat bude pro 2.kolo přijímacího řízení o několik míst navýšen.
Chovatel cizokrajných zvířat, Zahradnictví, Scénická a výstavní tvorba a Zahradnické práce. Přesné počty přijímaných žáků a kritéria pro přijetí budou zveřejněny během dne v sekci Uchazeč.
jsou zveřejněny od 15.5.2026 na odkazu níže
Naše škola se zapojuje do projektu Pardubického kraje - Bezplatné školní stravování 2026/2027. Máte-li zájem o podporu, kontaktujte nás do 22. 6. 2026.