3x první místo ve floristické soutěži Flora Pragensis

3x první místo ve floristické soutěži Flora Pragensis

Studentky floristického designu a floristiky mají opět úspěch!

Studentka 3. ročníku floristického designu, Zuzana Janů, získala v soutěži Flora Pragensis ve třech kategoriích ze čtyř vždy úžasné 1. místo! Celkově skončila druhá. Naše další studentka Eva Korálková sice na žádnou medaili nedosáhla, ale i její práce se líbily. 
Zuzko i Evo gratulujeme a přejeme mnoho dalších úspěchů.

11.1.2021 | Kateřina Burkovcová

Důležité zprávy

Přijímací zkouška - Chovatel cizokrajných zvířat

Dne 5. a 6. května se koná školní přijímací zkouška. Informace o doložení negativního testu na covid-19 najdete v odkazu níže.

Změny v přijímacím řízení

Každého žáka přijímáme v procesu přijímacího řízení (jehož součástí ale nemusí být přijímací zkouška). Vyhlašujeme 2. kolo příjm. řízení pro obory s výučním listem. Přihlášky přijímáme do 16. dubna.

Nekonání školní přijímací zkoušky

Školní přijímací zkouška v oborech vzdělání 41-45-M/01 Mechanizace a služby a 41-44-M/01 Zahradnictví se nekoná. Více informací najdete v sekci Uchazeč.

Přijímací řízení 2021

Pokud to situace dovolí, vzdáleným zájemcům, včetně rodičů, umožníme ubytování před pohovory zdarma (např. Aš, Třinec, Hodonín, Teplice, Klatovy ap.). Podrobnosti v pozvánce.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.