Autodesk Certificate of Completion

Uvedený celosvětově platný certifikát obdrželo koncem měsíce května 2014 pět studentů technických oborů naší školy za své projekty orientované oborem CAD technologií.

Certifikát "Autodesk Certificate of Completion" je dokladem znalosti příslušné softwarové aplikace, které se v příslušném oboru neobejde bez znalosti inovativních digital prototyping technologií. Výhodou je tedy prokázaná znalost posledních verzí softwaru.

V současné době, jak známo, MŠMT preferuje technické obory. Tato podpora není pouze deklarativní. Po celém území ČR a samozřejmě i v EU reálně vzniká řada nových pracovišť, která se budou zabývat aplikovaným výzkumem ve spolupráci s komerčními firmami, vědeckovýzkumnými organizacemi a školami. Takto vznikají orientované partnerské sítě a clustery.

Tato pracoviště jsou v současné době vybavovány špičkovými technologiemi včetně CAx technologií. V těchto centrech se předpokládá nástup mladé technické generace na pozice, kde samozřejmě najdou uplatnění jen absolventi s patřičnou úrovní znalostí, dovedností a kompetencí. Celosvětově platný certifikát je vždy výhodou.

Držitel certifikátu má nepochybně větší šanci vlastního uplatnění na trhu práce.

Josef Herynek

4.6.2014 | Jiří Šváb

Důležité zprávy

Výstava našich výtvarníků na zámcích v údolí řeky Loiry

Studenti 2. a 3. ročníků oboru Výstavnictví se budou prezentovat přímo na zámcích, v jejichž interiérech a zahradách budou v rámci 12 denních stáží svá výtvarná díla tvořit.

Přijímačky nanečisto

Pro zájemce o studium na naší škole opět pořádáme přípravný kurz k přijímacím zkouškám. Kurz se koná v sobotu 24. 3. od 9h.

Dny otevřených dveří pro učební obory

Ve dnech 5. a 6. dubna bude naše škola pořádat dny otevřených dveří výhradně pro zájemce o učební obory. Zájemcům budou podávány aktuální informace o přijetí na zvolený obor, ubytování a stravování.

Novinky v našich chovech

Spustili jsme, jako první škola v ČR, online přenos z webkamery z chovů našich drápkatých opiček. Ikonu pro spuštění naleznete v horní liště vpravo a dole, pod důležitými odkazy (denně mezi 14-07 h.)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.