Exkurze za moderní zahradní architekturou

V polovině měsíce listopadu jsme pro studenty zahradní architektury uspořádali exkurzi po pražských vertikálních a střešních zahradách.

Studenti čtvrtého ročníku v rámci jedné z posledních odborných exkurzí navštívili nejlepší zahradně architektonické realizace vzniklé ve 21. století na území Prahy. Jednalo se zejména o zeleň soukromých společností jako například unikátní střešní zahradu Obchodního centra Nový Smíchov, dále pak střešní a vertikální zahrady administrativní budovy Main Point Karlín, mezinárodně uznávanou firemní zeleň The Park v Chodově atd. Navštívené realizace budou žáky inspirovat v projekční činnosti předmětu Zahradní architektura.

Aleš Papáček

28.11.2016 | Bohuslav Patočka

Důležité zprávy

Jedinečná možnost prohlídky chovů zvířat

Po dobu Mezinárodní výstavy ve dnech 16. - 19. 12. budou zpřístupněny, pouze vážným zájemcům o studium, naše speciální chovy exotických zvířat, včetně posledních novinek a odchovů.

Nové centrum pro technické a zahradnické obory

Zahradníci získají nový skleník s množárnou, úpravnu květů a střešní zahradu. Technické obory nové centrum výpočetní techniky s vysokorychlostním připojením optickou sítí. Termín dokončení 31.10.2018.

Právě byla zahájena výstavba nové budovy pro odbornou výuku.

Chovatelé získají nové učebny chovu cizokrajných zvířat a speciální učebnu chovu horských druhů. Výstavníci otevřou nové ateliery pro zahradní architekturu, uměleckou fotografii a grafický desing.

Pozvánka na Vánoční výstavu

Mezinárodní výstava vánoční floristiky a zemědělské techniky:
So 16. 12. 2017 09 - 17 h
Ne 17. 12. 2017 09 - 17 h
Po 18. 12. 2017 08 - 17 h
Út 19. 12. 2017 08 - 14 h

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.