Exkurze za moderní zahradní architekturou

V polovině měsíce listopadu jsme pro studenty zahradní architektury uspořádali exkurzi po pražských vertikálních a střešních zahradách.

Studenti čtvrtého ročníku v rámci jedné z posledních odborných exkurzí navštívili nejlepší zahradně architektonické realizace vzniklé ve 21. století na území Prahy. Jednalo se zejména o zeleň soukromých společností jako například unikátní střešní zahradu Obchodního centra Nový Smíchov, dále pak střešní a vertikální zahrady administrativní budovy Main Point Karlín, mezinárodně uznávanou firemní zeleň The Park v Chodově atd. Navštívené realizace budou žáky inspirovat v projekční činnosti předmětu Zahradní architektura.

Aleš Papáček

28.11.2016 | Bohuslav Patočka

Důležité zprávy

Výstava našich výtvarníků na zámcích v údolí řeky Loiry

Studenti 2. a 3. ročníků oboru Výstavnictví se budou prezentovat přímo na zámcích, v jejichž interiérech a zahradách budou v rámci 12 denních stáží svá výtvarná díla tvořit.

Přijímačky nanečisto

Pro zájemce o studium na naší škole opět pořádáme přípravný kurz k přijímacím zkouškám. Kurz se koná v sobotu 24. 3. od 9h.

Dny otevřených dveří pro učební obory

Ve dnech 5. a 6. dubna bude naše škola pořádat dny otevřených dveří výhradně pro zájemce o učební obory. Zájemcům budou podávány aktuální informace o přijetí na zvolený obor, ubytování a stravování.

Novinky v našich chovech

Spustili jsme, jako první škola v ČR, online přenos z webkamery z chovů našich drápkatých opiček. Ikonu pro spuštění naleznete v horní liště vpravo a dole, pod důležitými odkazy (denně mezi 14-07 h.)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.