Land art

Land art

K příležitosti Mezinárodní vánoční výstavy byly před naší školou studenty Scénické a výstavní tvorby zhotoveny dva florálně-výstavní objekty, které na sebe do jisté míry navazují.

První z nich s názvem Život v jednom kruhu vyobrazuje existenci dnešního člověka. Kruh představuje život, který je pořád stejný a jednotvárný. Každý den se opakuje a ničím se neliší. Dílo též může symbolizovat lůno matky, naši školu, ze které budou studenti odcházet z bezpečí do neznáma. A to představuje právě druhá práce s názvem Dveře do světa. Kolik se jich otevře? Do kterých bude těžké vejít? Budou reálné nebo budou symbolizovat jen naše sny? Vše záleží na každém z nás. V tuto chvíli se nám otevírají nové etapy našeho bytí. 

Ludmila Rohlenova (Ga)

11.1.2019 |

Důležité zprávy

Dny otevřených dveří

Pro uchazeče o studium na naší škole chystáme dny otevřených dveří. Více informací zde:

Jedeme za Tebou!

23.10. 2025 SVITAVY
23.10. 2025 MLADÁ BOLESLAV
24.10. 2025 RYCHNOV NAD KNĚŽNOU
4.11. 2025 JESENÍK
6.11. 2025 ŠUMPERK

Kopidlenský kvítek 2025

Ve dnech 7. a 8.10. 2025 se naši žáci zúčastnili mezinárodní soutěže středních zahradnických škol a přivezli skvělá ocenění!
Gratulujeme.

Mezinárodní Vánoční výstava

Výstava vánočních aranžmá, historické a zemědělské techniky, se uskuteční v sobotu 13. až v úterý 16. 12. 2025. Těšíme se na Vás.