Logistici, nebo výtvarníci

Ve středu 3. května vyměnili studenti 3. ročníku zaměření Logistika celní sazebník za výtvarná rydla.

Dopoledne jsme si zašli pro inspiraci do Portmonea (Musea Josefa Váchala) a pod dojmem Váchalových děl jsme pokračovali do výtvarné dílny městské galerie. I zde je výstava grafických listů již zmíněného umělce.

Výtvarná tvorba se neobešla bez drobného zranění, ale nakonec se rytí i grafické tisky vydařily. Posuďte sami. Budou z nich logistici, nebo výtvarníci?

Ing. Věra Tomanová

6.5.2017 | Jiří Šváb

Důležité zprávy

Výstava našich výtvarníků na zámcích v údolí řeky Loiry

Studenti 2. a 3. ročníků oboru Výstavnictví se budou prezentovat přímo na zámcích, v jejichž interiérech a zahradách budou v rámci 12 denních stáží svá výtvarná díla tvořit.

Přijímačky nanečisto

Pro zájemce o studium na naší škole opět pořádáme přípravný kurz k přijímacím zkouškám. Kurz se koná v sobotu 24. 3. od 9h.

Dny otevřených dveří pro učební obory

Ve dnech 5. a 6. dubna bude naše škola pořádat dny otevřených dveří výhradně pro zájemce o učební obory. Zájemcům budou podávány aktuální informace o přijetí na zvolený obor, ubytování a stravování.

Novinky v našich chovech

Spustili jsme, jako první škola v ČR, online přenos z webkamery z chovů našich drápkatých opiček. Ikonu pro spuštění naleznete v horní liště vpravo a dole, pod důležitými odkazy (denně mezi 14-07 h.)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.