Lyžařský zájezd do Alp

O letošních jarních prázdninách naše škola uspořádala pro studenty lyžařský zájezd do krásného alpského střediska Kaprun. V podhorském penzionu, kde jsme byli ubytováni, vládlo krásné slunečné počasí, takže všichni jsme se těšili, až vyjedeme do zasněženého střediska Kitzsteinhorn a spatříme nádheru Alp. První dny jsme byli odměněni krásným slunečným počasím, nekonečně dlouhými sjezdovkami a úžasnými vyhlídkami, ze kterých se tajil dech. Další dny nám hory ukázali svoji druhou stránku, zahalily se do mlhy, začalo sněžit a my jsme na svazích začali bojovat s nepřízní počasí. I přesto všichni odjížděli domů s nezapomenutelnými zážitky a s přáním vrátit se příští rok na toto místo.
Mgr. Lenka Štrofová

26.2.2014 | Jiří Šváb

Důležité zprávy

Dny otevřených dveří pro uchazeče

Zveme Vás na Dny otevřených dveří.

Květinová show – 20. ročník

Dne 22. září 2022 se v Klášterních zahradách v Litomyšli uskutečnila tradiční akce školy, Květinová show.

Mezinárodní Vánoční výstava

Tradiční výstava vánočních aranžmá a historické a zemědělské techniky se uskuteční od soboty 17. do úterý 20. prosince 2022. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Informace pro budoucí 1. ročníky

Dne 29.7. byly rodičům žáků budoucích 1. ročníků odeslány mailem informace o zahájení školního roku. Podrobnosti pro ubytované na internátech budou zaslány mailem v 1. týdnu v srpnu.