Středoškolská odborná činnost 2018

Středoškolská odborná činnost 2018

Čtyři odborné komise v okresním kole soutěže ocenily kvalitní práce našich studentů.

Stejně jako v předchozích ročnících soutěže byl i letos výborně hodnocen projekt z oblasti krajinářské tvorby, konkrétně s názvem Obnova zeleně návesního prostoru v Borovnici. Jeho autorka Anna Ročňová s ním zvítězila na okresní přehlídce v České Třebové a postupuje z prvního místa do krajského kola soutěže.

V oboru Zemědělství, potravinářství, lesní a vodní hospodářství se rovněž na prvním místě umístila Dominika Halousková s prací na téma Drvopleň obecný (Cossus cossus).

S 3D modelem rotačního motoru v oboru Tvorba učebních pomůcek a didaktické technologie postoupil také z prvního místa do krajského kola student Lukáš Daněk. 

Aleš Papáček (Ga)

 

6.4.2018 | Aleš Papáček

Důležité zprávy

Novinky z našich chovů

Pro tento školní rok končí dny otevřených dveří a dochází k omezení prohlídek našich chovů. Začíná totiž období páření a rozmnožování. Velkou radost nám udělal mladý pár kosmanů zakrslých.

2.kolo talentových zkoušek - obor Scénická a výstavní tvorba

Přihlášky do 2. kola přijímacím zkoušek můžete posílat do 16. 2. 2019. Talentové zkoušky se budou konat 8. 3. 2019 od 8:00. Přípravný kurz k talentovým zkouškám bude 22. 2. 2019.

Přijímací zkoušky nanečisto - 23. 3. 2019

Žáci podávající si na naši školu přihlášku se mohou do 18. 3. 2019 přihlásit na přípravný kurz k přijímacím zkouškám, který je zdarma. Kontaktní e-mail: jana.drimlova@szat.cz nebo tel. 461 313 611.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.