Středoškolská odborná činnost 2018

Středoškolská odborná činnost 2018

Čtyři odborné komise v okresním kole soutěže ocenily kvalitní práce našich studentů.

Stejně jako v předchozích ročnících soutěže byl i letos výborně hodnocen projekt z oblasti krajinářské tvorby, konkrétně s názvem Obnova zeleně návesního prostoru v Borovnici. Jeho autorka Anna Ročňová s ním zvítězila na okresní přehlídce v České Třebové a postupuje z prvního místa do krajského kola soutěže.

V oboru Zemědělství, potravinářství, lesní a vodní hospodářství se rovněž na prvním místě umístila Dominika Halousková s prací na téma Drvopleň obecný (Cossus cossus).

S 3D modelem rotačního motoru v oboru Tvorba učebních pomůcek a didaktické technologie postoupil také z prvního místa do krajského kola student Lukáš Daněk. 

Aleš Papáček (Ga)

 

6.4.2018 | Aleš Papáček

Důležité zprávy

Další kolo přijímacího řízení

Pro zájemce o studium na naší škole vyhlašuji další kolo přijímacího řízení v termínu:
1) obory s výučním listem - do 25.4.
2) maturitní obory - do 4. 5. 2018
Na třídy zbývají 2-4 volná místa

Výstava našich výtvarníků na zámcích v údolí řeky Loiry

Studenti 2. a 3. ročníků oboru Výstavnictví se budou prezentovat přímo na zámcích, v jejichž interiérech a zahradách budou v rámci 12 denních stáží svá výtvarná díla tvořit.

Novinky v našich chovech

Spustili jsme, jako první škola v ČR, online přenos z webkamery z chovů našich drápkatých opiček. Ikonu pro spuštění naleznete v horní liště vpravo a dole, pod důležitými odkazy (denně mezi 14-07 h.)

Nové centrum pro technické a zahradnické obory

Zahradníci získají nový skleník s množárnou, úpravnu květů a střešní zahradu. Technické obory nové centrum výpočetní techniky s vysokorychlostním připojením optickou sítí. Termín dokončení 31.10.2018.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.