Středoškolská odborná činnost 2018

Středoškolská odborná činnost 2018

Čtyři odborné komise v okresním kole soutěže ocenily kvalitní práce našich studentů.

Stejně jako v předchozích ročnících soutěže byl i letos výborně hodnocen projekt z oblasti krajinářské tvorby, konkrétně s názvem Obnova zeleně návesního prostoru v Borovnici. Jeho autorka Anna Ročňová s ním zvítězila na okresní přehlídce v České Třebové a postupuje z prvního místa do krajského kola soutěže.

V oboru Zemědělství, potravinářství, lesní a vodní hospodářství se rovněž na prvním místě umístila Dominika Halousková s prací na téma Drvopleň obecný (Cossus cossus).

S 3D modelem rotačního motoru v oboru Tvorba učebních pomůcek a didaktické technologie postoupil také z prvního místa do krajského kola student Lukáš Daněk. 

Aleš Papáček (Ga)

 

6.4.2018 | Aleš Papáček

Důležité zprávy

Jídelní lístek školní jídelny

Aktuální jídelní lístek naleznete zde

Organizace maturitních a závěrečných zkoušek - podzim 2018

Opravné termíny maturitních a závěrečných zkoušek

Výstavba centra pro odbornou výuku pokračuje

Stavba nových atelierů pro výuku zahradní architektury a grafického desingu pokračuje rychlým tempem. Výběr výkonných počítačů pro nové centrum výpočetní techniky pro technické obory finišuje.

Nové vybavení technických oborů

Nový Opel Astra na výuku autoškoly je již zaparkován ve školní garáži. Zároveň chystáme vybavení novým svářecím trenažerem a svářecími zdroji.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.