Středoškolská odborná činnost 2018

Středoškolská odborná činnost 2018

Čtyři odborné komise v okresním kole soutěže ocenily kvalitní práce našich studentů.

Stejně jako v předchozích ročnících soutěže byl i letos výborně hodnocen projekt z oblasti krajinářské tvorby, konkrétně s názvem Obnova zeleně návesního prostoru v Borovnici. Jeho autorka Anna Ročňová s ním zvítězila na okresní přehlídce v České Třebové a postupuje z prvního místa do krajského kola soutěže.

V oboru Zemědělství, potravinářství, lesní a vodní hospodářství se rovněž na prvním místě umístila Dominika Halousková s prací na téma Drvopleň obecný (Cossus cossus).

S 3D modelem rotačního motoru v oboru Tvorba učebních pomůcek a didaktické technologie postoupil také z prvního místa do krajského kola student Lukáš Daněk. 

Aleš Papáček (Ga)

 

6.4.2018 | Aleš Papáček

Důležité zprávy

Přání

Všem studentům přejeme krásné prázdniny, plné slunce a pohody. Těšíme se na Vás v pondělí 3. září 2018 v 8 hod.

Organizace maturitních zkoušek - podzim 2018

Harmonogram zkoušek pro žáky třídy E4A, E4B a Z4.

Zahraniční praxe a stáže finišují

Zahradníci a Výstavníci se vrací ze stáží ve Francii, u Chovatelů na stáž do italských Alp vycestovala již poslední skupina žáků, Technici se vrátili z praxí v Polsku a naopak se chystají do Nizozemí.

Příprava k maturitě z českého jazyka a literatury

Pro případné zájemce pořádáme 29. srpna 2018 od 11:00 nepovinný seminář zaměřený na přípravu k maturitě z českého jazyka a literatury.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.