Středoškolská odborná činnost 2018

Středoškolská odborná činnost 2018

Čtyři odborné komise v okresním kole soutěže ocenily kvalitní práce našich studentů.

Stejně jako v předchozích ročnících soutěže byl i letos výborně hodnocen projekt z oblasti krajinářské tvorby, konkrétně s názvem Obnova zeleně návesního prostoru v Borovnici. Jeho autorka Anna Ročňová s ním zvítězila na okresní přehlídce v České Třebové a postupuje z prvního místa do krajského kola soutěže.

V oboru Zemědělství, potravinářství, lesní a vodní hospodářství se rovněž na prvním místě umístila Dominika Halousková s prací na téma Drvopleň obecný (Cossus cossus).

S 3D modelem rotačního motoru v oboru Tvorba učebních pomůcek a didaktické technologie postoupil také z prvního místa do krajského kola student Lukáš Daněk. 

Aleš Papáček (Ga)

 

6.4.2018 | Aleš Papáček

Důležité zprávy

Vánoční výstava floristiky a zemědělské techniky

Chcete udělat radost celé rodině? Pak se přijďte podívat na výstavu vánočních aranžmá, která potěší především ženy. Muže jistě zaujmou historické motorky a nejmodernější zemědělská technika atd.

Možnost prohlénout si na naše chovy zvířat

Ve dnech 15.12. - 18.12. 2018 mají vážní zájemci o studium oboru Chov cizokrajných zvířat jedinečnou možnost prohlénout si na naše chovy zvířat. V sobotu přednostně na pozvánky, či po tel. domluvě.

Návštěva dnů otevřených dveří

Velmi nás potěšil zájem o naši školu. Počet uchazečů o studium našich oborů, kteří navštívili poslední dny otevřených dveří (30.11. - 1. 12. 2018), překročil stovku.

Dny otevřených dveří

Termíny, včetně výstavy vánoční floristiky a historické techniky

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.