Přehlídka strojírenských firem 2018

Přehlídka strojírenských firem 2018

23. 1. roku 2018, jsme s učiteli navštívili přehlídku strojírenských firem v Ústí nad Orlicí.

Mohli jsme zde vidět 24 firem hledajících nové zaměstnance a 9 středních škol nabízejících své obory. Účast lidí byla opravdu hojná, a proto není divu, že svářecí trenažer byl stále zabraný. Dále zde bylo k vidění několik 3D tiskáren, automobilový trenažer a další atrakce jako například měření tolerancí posuvným měřidlem, nebo hlavolam s klíči, na čas. Na jednotlivých firmách bylo vidět, že noví technici jsou potřeba víc, než kdykoli před tím, takže měli studenti opravdu veliký výběr. Každý student si zde mohl vybrat školu, která ho zaujala.

Dominik Mikl, M3B

Josef Herynek

27.1.2018 | Jiří Šváb

Důležité zprávy

Přání

Všem studentům přejeme krásné prázdniny, plné slunce a pohody. Těšíme se na Vás v pondělí 3. září 2018 v 8 hod.

Organizace maturitních zkoušek - podzim 2018

Harmonogram zkoušek pro žáky třídy E4A, E4B a Z4.

Zahraniční praxe a stáže finišují

Zahradníci a Výstavníci se vrací ze stáží ve Francii, u Chovatelů na stáž do italských Alp vycestovala již poslední skupina žáků, Technici se vrátili z praxí v Polsku a naopak se chystají do Nizozemí.

Příprava k maturitě z českého jazyka a literatury

Pro případné zájemce pořádáme 29. srpna 2018 od 11:00 nepovinný seminář zaměřený na přípravu k maturitě z českého jazyka a literatury.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.