Přehlídka strojírenských firem 2018

Přehlídka strojírenských firem 2018

23. 1. roku 2018, jsme s učiteli navštívili přehlídku strojírenských firem v Ústí nad Orlicí.

Mohli jsme zde vidět 24 firem hledajících nové zaměstnance a 9 středních škol nabízejících své obory. Účast lidí byla opravdu hojná, a proto není divu, že svářecí trenažer byl stále zabraný. Dále zde bylo k vidění několik 3D tiskáren, automobilový trenažer a další atrakce jako například měření tolerancí posuvným měřidlem, nebo hlavolam s klíči, na čas. Na jednotlivých firmách bylo vidět, že noví technici jsou potřeba víc, než kdykoli před tím, takže měli studenti opravdu veliký výběr. Každý student si zde mohl vybrat školu, která ho zaujala.

Dominik Mikl, M3B

Josef Herynek

27.1.2018 | Jiří Šváb

Důležité zprávy

Spuštění webové aplikace Bakaláři pro rodiče a žáky

16. ledna byly v odkazu Bakaláři (v levém horním rohu webových stránek) spuštěny přístupy rodičů a žáků do systému Bakaláři, kde lze vidět především absenci a průběžnou klasifikaci konkrétního žáka.

Schůzka rodičů žáků 4. ročníků

Schůzka rodičů žáků čtvrtých ročníků se koná 11. února 2019 od 16 hodin.

Otevření nového centra odborných učeben

31. ledna slavnostně otevíráme novou budovu odborných učeben. Zahradníci a výstavníci získají tropický skleník a ateliéry, chovatelé teraristické expozice, technické obory nové výpočetní středisko.

Dny otevřených dveří

Termíny v roce 2019

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.