Přehlídka strojírenských firem 2018

Přehlídka strojírenských firem 2018

23. 1. roku 2018, jsme s učiteli navštívili přehlídku strojírenských firem v Ústí nad Orlicí.

Mohli jsme zde vidět 24 firem hledajících nové zaměstnance a 9 středních škol nabízejících své obory. Účast lidí byla opravdu hojná, a proto není divu, že svářecí trenažer byl stále zabraný. Dále zde bylo k vidění několik 3D tiskáren, automobilový trenažer a další atrakce jako například měření tolerancí posuvným měřidlem, nebo hlavolam s klíči, na čas. Na jednotlivých firmách bylo vidět, že noví technici jsou potřeba víc, než kdykoli před tím, takže měli studenti opravdu veliký výběr. Každý student si zde mohl vybrat školu, která ho zaujala.

Dominik Mikl, M3B

Josef Herynek

27.1.2018 | Jiří Šváb

Důležité zprávy

Podávání přihlášek bude ukončeno 31.5. 2018

Poslední možnost podání přihlášky na naši školu je k 31.5. 2018. Zbývají 1-2 volná místa na třídu. Informace tel. 775 558 223, nebo 775 558 222.

Výstavba centra pro odbornou výuku pokračuje

Stavba nových atelierů pro výuku zahradní architektury a grafického desingu pokračuje rychlým tempem. Výběr výkonných počítačů pro nové centrum výpočetní techniky pro technické obory finišuje.

Nové vybavení technických oborů

Nový Opel Astra na výuku autoškoly je již zaparkován ve školní garáži. Zároveň chystáme vybavení novým svářecím trenažerem a svářecími zdroji.

Velké úspěchy našich techniků, floristek a architektů

Floristky získaly 1. a 3. místo v soutěži odborných učilišť, architekti získali 1. místo v soutěži pořádané Svazem zakládání a údržby zeleně.
Náš technik byl 8. v celostátním kole soutěže AMAVET.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.