Projektová výuka zahradní architektury

Studenti třetích ročníků specializace zahradní architektura zpracovávají projekt obnovy veřejné zeleně v obci Chmelík u Svitav.

Při terénním cvičení na řešeném území bylo žákům představeno zadání projektu starostou obce. Žáci provedli nezbytné analýzy, včetně geodetického zaměření. Děkujeme Obecnímu úřadu Chmelík za zajištění občerstvení pro naše studenty, včetně dopravy na terénní průzkum území.

Návrh řešení veřejného prostoru budou studenti zpracovávat v rámci výuky předmětu zahradní architektura.

Projektová výuka pro studenty čtvrtých ročníků spočívá ve zpracování soutěžního projektu obnovy historické zahrady v Itálii (4. TA., 4. TB, 4. TC) a v projektech obnovy zeleně náměstí J. Karafiáta v Jimramově (4. TB) a obnovy atria DPS Polička (4. TC).

Aleš Papáček

9.11.2014 | Bohuslav Patočka

Důležité zprávy

Přípravný kurz k maturitní zkoušce pro neúspěšné maturanty

Přípravný kurz pro maturanty všech oborů
ČJL 26.8. 9h - 15h - zaměřeno na DT jaro 2019, rozbor
MAT/ ANJ 27.8. 9h - 15h - DT
Zájemci se nahlásí do 20.8. na e-mail: helena.kazdova@szat.cz

Přání

Všem studentům přejeme krásné prázdniny, plné slunce a pohody. Těšíme se na Vás v pondělí 2. září 2019 v 8 h. V 10:00 bude následovat pro 1. ročníky slavnostní zahájení školního roku v Klášterních z.

Opravné a dodatečné zkoušky – podzim 2019

Zkouška z praxe nebo odborného výcviku začíná vždy v 8h. Ostatní předměty: 26. 8. v 11 h. a 27. - 30. 8. od 8h. Žák vyhledá zkoušejícího pedagoga v jeho kabinetě.
Zkušební místnost určuje zkoušející.

Ubytování v době opravných a dodatečných zkoušek

Nabízíme pro žáky školy od 26. do 30. 8. a to na internátu T. G. Masaryka čp. 650 za 50 Kč/noc. Nelze se ubytovat v neděli 25. 8. Zájemci se mohou hlásit do 15. 8. emailem vendulka.zemanova@szat.cz.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.