Projektová výuka zahradní architektury

Studenti třetích ročníků specializace zahradní architektura zpracovávají projekt obnovy veřejné zeleně v obci Chmelík u Svitav.

Při terénním cvičení na řešeném území bylo žákům představeno zadání projektu starostou obce. Žáci provedli nezbytné analýzy, včetně geodetického zaměření. Děkujeme Obecnímu úřadu Chmelík za zajištění občerstvení pro naše studenty, včetně dopravy na terénní průzkum území.

Návrh řešení veřejného prostoru budou studenti zpracovávat v rámci výuky předmětu zahradní architektura.

Projektová výuka pro studenty čtvrtých ročníků spočívá ve zpracování soutěžního projektu obnovy historické zahrady v Itálii (4. TA., 4. TB, 4. TC) a v projektech obnovy zeleně náměstí J. Karafiáta v Jimramově (4. TB) a obnovy atria DPS Polička (4. TC).

Aleš Papáček

9.11.2014 | Doležal Jaromír 2

Důležité zprávy

Podávání přihlášek do 1.3.2020

Přihlášky na maturitní a učební obory naší školy se mohou podávat do 1.3. 2020.
Přihlášky na obory s talentovou zkouškou do 24.2. 2020.

Přijímačky nanečisto

Pro zájemce o studium na naší škole opět pořádáme přípravný kurz k přijímacím zkouškám. Kurz se koná v sobotu 28. 3. od 8:30. Kontakt: jana.drimlova@szat.cz nebo tel. 464 603 111.

Výměny žáků s partnerskou školou v Amboise začátkem března

Letos proběhne řada akcí a výměn žáků se školou v Amboise. V březnu až v červnu k nám přijede 50 studentů z Amboise, naši výstavníci a zahradníci naopak pojedou na plenéry a výstavy na zámky na Loiře

Dny otevřených dveří

Pátek 28.2. 13:00-17:00
Sobota 29.2. 9:00-12:00
Případně nás můžete navštívit individuálně po předchozí dohodě.
Přihlášky ke studiu neváhejte vzít s sebou.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.