Projektová výuka zahradní architektury

Studenti třetích ročníků specializace zahradní architektura zpracovávají projekt obnovy veřejné zeleně v obci Chmelík u Svitav.

Při terénním cvičení na řešeném území bylo žákům představeno zadání projektu starostou obce. Žáci provedli nezbytné analýzy, včetně geodetického zaměření. Děkujeme Obecnímu úřadu Chmelík za zajištění občerstvení pro naše studenty, včetně dopravy na terénní průzkum území.

Návrh řešení veřejného prostoru budou studenti zpracovávat v rámci výuky předmětu zahradní architektura.

Projektová výuka pro studenty čtvrtých ročníků spočívá ve zpracování soutěžního projektu obnovy historické zahrady v Itálii (4. TA., 4. TB, 4. TC) a v projektech obnovy zeleně náměstí J. Karafiáta v Jimramově (4. TB) a obnovy atria DPS Polička (4. TC).

Aleš Papáček

9.11.2014 | Doležal Jaromír 2

Důležité zprávy

Opatření a pokyny proti šíření COVID-19

Vzhledem k aktuální situaci s šířením covidu v České republice rozhodla Vláda ČR o povinném nošení roušek ve všech vnitřních společných prostorách školy a školských zařízení s okamžitou účinností.

Hledáme nového kolegu - či kolegyni

Přijmeme nového zapáleného kolegu či kolegyni, nejlépe s částečným zaměřením i na akvaristiku, obojživelníky či bezobratlé, vlastní zkušenost s chovy podmínkou!

Biologická ochrana

Ve sklenících naši zahradníci v posledních dnech vypouští predátory proti mšicím, molicím, třásněnkám a sviluškám .
Nově zkoušíme využití černých australských slunéček proti červcům.

Rekonstrukce

V současné době probíhá rozsáhlá rekonstrukce budovy dílen pro technické obory, příprava klimatizovaných učeben pro chladnomilné ještěry a rozšiřování domova mládeže o nové pokoje.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.