První místo ve floristické soutěži

První místo ve floristické soutěži

Dne 22. 3. 2019 se v rámci veletrhu FOR GARDEN v Praze Letňanech uskutečnil 4. ročník soutěže OTVÍRÁNÍ JARA.

Cílem této soutěže je propagace zahradnického oboru a podpora studentů zahradnických škol. Martina Dyntarová, studentka 3. ročníku maturitního zahradnického oboru, prokázala svůj talent, přidala dobré nápady a znalosti sortimentu okrasných rostlin a stala se tak  celkovou vítězkou této soutěže. Kromě mnoha užitečných cen vyhrála i  hlavní cenu - dvoudenní letecký zájezd do Holandska. Gratulujeme a přejeme hodně úspěchů v dalších soutěžních kláních!

Štěpánka  Filipiová

22.3.2019 | Aleš Papáček

Důležité zprávy

Vážení zájemci o studium

Do 12.3. vám pošleme pozvánku k pohovorům, případně zkouškám. Počet komisí bude stanoven způsobem omezujícím vaše vzájemné setkávání. Účast rodičů bude možná, včetně prohlídky školy.

Přijímací řízení 2021

Pokud to situace dovolí, vzdáleným zájemcům, včetně rodičů, umožníme ubytování před pohovory zdarma (např. Aš, Třinec, Hodonín, Teplice, Klatovy ap.). Podrobnosti v pozvánce.

Botanické zahrady a národní parky JAR

Po návratu expedice po botanických zahradách a národních přírodních parcích chystáme cyklus přednášek i pro veřejnost. Můžete se těšit.

Dny otevřených dveří

Vážení zájemci o studium,
školu můžete vidět on-line nebo při osobní návštěvě.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.