První místo ve floristické soutěži

První místo ve floristické soutěži

Dne 22. 3. 2019 se v rámci veletrhu FOR GARDEN v Praze Letňanech uskutečnil 4. ročník soutěže OTVÍRÁNÍ JARA.

Cílem této soutěže je propagace zahradnického oboru a podpora studentů zahradnických škol. Martina Dyntarová, studentka 3. ročníku maturitního zahradnického oboru, prokázala svůj talent, přidala dobré nápady a znalosti sortimentu okrasných rostlin a stala se tak  celkovou vítězkou této soutěže. Kromě mnoha užitečných cen vyhrála i  hlavní cenu - dvoudenní letecký zájezd do Holandska. Gratulujeme a přejeme hodně úspěchů v dalších soutěžních kláních!

Štěpánka  Filipiová

22.3.2019 | Aleš Papáček

Důležité zprávy

Přijímačky nanečisto

Pro zájemce o studium na naší škole opět pořádáme přípravný kurz k přijímacím zkouškám. Kurz se koná v sobotu 28. 3. od 9h. Kontakt: jana.drimlova@szat.cz nebo tel. 464 603 111.

První letošní expedice - tentokrát do JAR

30. ledna začíná školní expedice za zvěří a botanickými zahradami Jihoafrické republiky. Pro žáky chovatelských oborů připravujeme jarní expedice za živočichy jižní Evropy.

Výměny žáků s partnerskou školou v Amboise začátkem března

Letos proběhne řada akcí a výměn žáků se školou v Amboise. V březnu až v červnu k nám přijede 50 studentů z Amboise, naši výstavníci a zahradníci naopak pojedou na plenéry a výstavy na zámky na Loiře

Dny otevřených dveří

Pátek 24.1. 13:00-16:00
Sobota 25.1. 9:00-12:00
Případně nás můžete navštívit individuálně po předchozí dohodě.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.