První místo ve floristické soutěži

První místo ve floristické soutěži

Dne 22. 3. 2019 se v rámci veletrhu FOR GARDEN v Praze Letňanech uskutečnil 4. ročník soutěže OTVÍRÁNÍ JARA.

Cílem této soutěže je propagace zahradnického oboru a podpora studentů zahradnických škol. Martina Dyntarová, studentka 3. ročníku maturitního zahradnického oboru, prokázala svůj talent, přidala dobré nápady a znalosti sortimentu okrasných rostlin a stala se tak  celkovou vítězkou této soutěže. Kromě mnoha užitečných cen vyhrála i  hlavní cenu - dvoudenní letecký zájezd do Holandska. Gratulujeme a přejeme hodně úspěchů v dalších soutěžních kláních!

Štěpánka  Filipiová

22.3.2019 | Aleš Papáček

Důležité zprávy

Kytice do 1. linie! Klikni a hlasuj!

Online verze soutěže o nejkrásnější kytici pro pracovníky v 1. linii. Hlasujte pro kytice naší maturantky a kolegyně!!!

POZOR Důležité informace a zahájení praktického vyučování

Důležité informace pro současné žáky a jejich rodiče najdete v Bakalářích - Komens. Zahájení praktického vyučování pro zahradnické, chovatelské a technické obory POZOR změna! bude od 1.6. 2020. Poz

Termín přijímacího řízení

Žáci konající přij. zkoušku z MAT a ČJL a mají naší SŠ na 1. místě, konají zkoušku 8.6. 2020. Po zkoušce následuje pohovor.

Seznamy přijatých žáků zveřejněny

Seznamy přijatých žáků ke studiu na oborech zakončených výučním listem jsou dnešním dnem zveřejněny a tím i oficiálně oznámeny
Odkaz - UCHAZEČ - PŘIJÍMACÍ ŘÍZENÍ - SEZNAM PŘIJATÝCH ŽÁKŮ 2020

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.