Více než 3OOO návštěvníků na mezinárodní výstavě vánoční floristiky a historické zemědělské techniky

Za krásného počasí v areálu naší školy opět proběhla již tradiční úžasná výstava vánoční floristiky a historické zemědělské techniky.

Ve dnech 14. - 16. prosince 2013 se mohly především ženy potěšit pohledem na moderní aranžmá vytvořená našimi žáky. Muže zaujala historická zemědělská technika a děti cizokrajná zvířata např. krajta zelená nebo jihoamerické žáby.
Při zahájení Vánoční výstavy byla slavnostně otevřena nová budova floristických dílen.
Nově zrekonstruovaný objekt byl ve čtvrtek 12. prosince zkolaudován a při zahájení Vánoční výstavy slavnostně otevřen. Pásku při této příležitosti přestřihla náměstkyně hejtmana pardubického kraje paní Ing. Jana Pernicová.
Jako novinka byly připraveny zábavné a tvořivé hry pro děti i dospělé, ve kterých si každý mohl ověřit své znalosti, např. navrhnout vlastní zahradu nebo si odnést květináček s vlastnoručně vysetými bylinkami.
Nakonec si všichni mohli pochutnat na domácích kremrolích a dalších dobrotách v kavárně.
Žáci z našich partnerských škol z Francie, Německa, Polska, Itálie a Slovenska se aktivně zúčastnili této výstavy. V průběhu jejich pobytu se jim věnovali naši studenti se zaměřením na cestovní ruch.
Fotografie a video reportáž částečně připraveny.

16.12.2013 | Bohuslav Patočka

Důležité zprávy

Jedinečná možnost prohlídky chovů zvířat

Po dobu Mezinárodní výstavy ve dnech 16. - 19. 12. budou zpřístupněny, pouze vážným zájemcům o studium, naše speciální chovy exotických zvířat, včetně posledních novinek a odchovů.

Nové centrum pro technické a zahradnické obory

Zahradníci získají nový skleník s množárnou, úpravnu květů a střešní zahradu. Technické obory nové centrum výpočetní techniky s vysokorychlostním připojením optickou sítí. Termín dokončení 31.10.2018.

Právě byla zahájena výstavba nové budovy pro odbornou výuku.

Chovatelé získají nové učebny chovu cizokrajných zvířat a speciální učebnu chovu horských druhů. Výstavníci otevřou nové ateliery pro zahradní architekturu, uměleckou fotografii a grafický desing.

Pozvánka na Vánoční výstavu

Mezinárodní výstava vánoční floristiky a zemědělské techniky:
So 16. 12. 2017 09 - 17 h
Ne 17. 12. 2017 09 - 17 h
Po 18. 12. 2017 08 - 17 h
Út 19. 12. 2017 08 - 14 h

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.