Výstava květy a víno - Amboise 2018

Výstava květy a víno - Amboise 2018

Ve francouzském Amboise se s partnerskými zahradnickými a zemědělskými školami zúčastníme ve dnech 16.-18. 3. 2018 tradiční výstavy.

Výstavy se účastní řada francouzských zemědělských škol z významných zemědělských a vinařských regionů. Hlavním pořadatelem je naše partnerská škola z Amboise. Po celou dobu výstavy zajišťují naše studentky floristiky květinovou výzdobu, vazby a aranžmá pro širokou veřejnost. 

Součástí odborného zájezdu je i bohatý doprovodný program včetně prohlídek historických měst a zámků v oblasti řeky Loiry, návštěvy zahradnických firem a podniků a tradičního jarního francouzského trhu.

 

18.2.2018 | Ivo Jiránek

Důležité zprávy

Výstava našich výtvarníků na zámcích v údolí řeky Loiry

Studenti 2. a 3. ročníků oboru Výstavnictví se budou prezentovat přímo na zámcích, v jejichž interiérech a zahradách budou v rámci 12 denních stáží svá výtvarná díla tvořit.

Přijímačky nanečisto

Pro zájemce o studium na naší škole opět pořádáme přípravný kurz k přijímacím zkouškám. Kurz se koná v sobotu 24. 3. od 9h.

Dny otevřených dveří pro učební obory

Ve dnech 5. a 6. dubna bude naše škola pořádat dny otevřených dveří výhradně pro zájemce o učební obory. Zájemcům budou podávány aktuální informace o přijetí na zvolený obor, ubytování a stravování.

Novinky v našich chovech

Spustili jsme, jako první škola v ČR, online přenos z webkamery z chovů našich drápkatých opiček. Ikonu pro spuštění naleznete v horní liště vpravo a dole, pod důležitými odkazy (denně mezi 14-07 h.)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.