Výstava květy a víno - Amboise 2018

Výstava květy a víno - Amboise 2018

Ve francouzském Amboise se s partnerskými zahradnickými a zemědělskými školami zúčastníme ve dnech 16.-18. 3. 2018 tradiční výstavy.

Výstavy se účastní řada francouzských zemědělských škol z významných zemědělských a vinařských regionů. Hlavním pořadatelem je naše partnerská škola z Amboise. Po celou dobu výstavy zajišťují naše studentky floristiky květinovou výzdobu, vazby a aranžmá pro širokou veřejnost. 

Součástí odborného zájezdu je i bohatý doprovodný program včetně prohlídek historických měst a zámků v oblasti řeky Loiry, návštěvy zahradnických firem a podniků a tradičního jarního francouzského trhu.

 

18.2.2018 | Ivo Jiránek

Důležité zprávy

Podávání přihlášek bude ukončeno 31.5. 2018

Poslední možnost podání přihlášky na naši školu je k 31.5. 2018. Zbývají 1-2 volná místa na třídu. Informace tel. 775 558 223, nebo 775 558 222.

Výstavba centra pro odbornou výuku pokračuje

Stavba nových atelierů pro výuku zahradní architektury a grafického desingu pokračuje rychlým tempem. Výběr výkonných počítačů pro nové centrum výpočetní techniky pro technické obory finišuje.

Nové vybavení technických oborů

Nový Opel Astra na výuku autoškoly je již zaparkován ve školní garáži. Zároveň chystáme vybavení novým svářecím trenažerem a svářecími zdroji.

Harmonogram závěrečných zkoušek

Termíny závěrečných zkoušek pro třídy H3, O3A, O3B a S3.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.