Výstava květy a víno - Amboise 2018

Výstava květy a víno - Amboise 2018

Ve francouzském Amboise se s partnerskými zahradnickými a zemědělskými školami zúčastníme ve dnech 16.-18. 3. 2018 tradiční výstavy.

Výstavy se účastní řada francouzských zemědělských škol z významných zemědělských a vinařských regionů. Hlavním pořadatelem je naše partnerská škola z Amboise. Po celou dobu výstavy zajišťují naše studentky floristiky květinovou výzdobu, vazby a aranžmá pro širokou veřejnost. 

Součástí odborného zájezdu je i bohatý doprovodný program včetně prohlídek historických měst a zámků v oblasti řeky Loiry, návštěvy zahradnických firem a podniků a tradičního jarního francouzského trhu.

 

18.2.2018 | Ivo Jiránek

Důležité zprávy

Vánoční výstava floristiky a zemědělské techniky

Chcete udělat radost celé rodině? Pak se přijďte podívat na výstavu vánočních aranžmá, která potěší především ženy. Muže jistě zaujmou historické motorky a nejmodernější zemědělská technika atd.

Možnost prohlénout si na naše chovy zvířat

Ve dnech 15.12. - 18.12. 2018 mají vážní zájemci o studium oboru Chov cizokrajných zvířat jedinečnou možnost prohlénout si na naše chovy zvířat. V sobotu přednostně na pozvánky, či po tel. domluvě.

Návštěva dnů otevřených dveří

Velmi nás potěšil zájem o naši školu. Počet uchazečů o studium našich oborů, kteří navštívili poslední dny otevřených dveří (30.11. - 1. 12. 2018), překročil stovku.

Dny otevřených dveří

Termíny, včetně výstavy vánoční floristiky a historické techniky

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.