Hokejový turnaj

V úterý 13. prosince se na zimním stadionu v Litomyšli uskutečnil již tradiční školní hokejový turnaj, kterého se zúčastnilo 8 družstev.

Jednotlivé týmy byly rozlosovány do dvou skupin. Ve skupinách se hrálo systémem „každý s každým“. Vítězové se utkali ve finále a družstva, kterým patřilo 2. místo, bojovali o celkové třetí místo na turnaji.

Vítězným týmem se stali studenti z M2B, jako jediní se spoluhráčkou ve svých řadách. Na 2. místě se umístili žáci z M2A a bronzová medaile připadla našim maturantům z M4A.

Všichni hokejisté předvedli výborné výkony a žádnému z utkání nechyběl bojovný duch a nasazení.

Fandové naše hokejové nadšence po celou dobu turnaje aktivně podporovali a tím vytvořili na stadionu skvělou bouřlivou atmosféru.

Věříme, že si všichni hráči i fanoušci tento den užili a již teď se těší na příští ročník.

Vít Koukal, DiS.

20.12.2016 | Jiří Šváb

Důležité zprávy

Jedinečná možnost prohlídky chovů zvířat

Po dobu Mezinárodní výstavy ve dnech 16. - 19. 12. budou zpřístupněny, pouze vážným zájemcům o studium, naše speciální chovy exotických zvířat, včetně posledních novinek a odchovů.

Nové centrum pro technické a zahradnické obory

Zahradníci získají nový skleník s množárnou, úpravnu květů a střešní zahradu. Technické obory nové centrum výpočetní techniky s vysokorychlostním připojením optickou sítí. Termín dokončení 31.10.2018.

Právě byla zahájena výstavba nové budovy pro odbornou výuku.

Chovatelé získají nové učebny chovu cizokrajných zvířat a speciální učebnu chovu horských druhů. Výstavníci otevřou nové ateliery pro zahradní architekturu, uměleckou fotografii a grafický desing.

Pozvánka na Vánoční výstavu

Mezinárodní výstava vánoční floristiky a zemědělské techniky:
So 16. 12. 2017 09 - 17 h
Ne 17. 12. 2017 09 - 17 h
Po 18. 12. 2017 08 - 17 h
Út 19. 12. 2017 08 - 14 h

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.