Hokejový turnaj

V úterý 13. prosince se na zimním stadionu v Litomyšli uskutečnil již tradiční školní hokejový turnaj, kterého se zúčastnilo 8 družstev.

Jednotlivé týmy byly rozlosovány do dvou skupin. Ve skupinách se hrálo systémem „každý s každým“. Vítězové se utkali ve finále a družstva, kterým patřilo 2. místo, bojovali o celkové třetí místo na turnaji.

Vítězným týmem se stali studenti z M2B, jako jediní se spoluhráčkou ve svých řadách. Na 2. místě se umístili žáci z M2A a bronzová medaile připadla našim maturantům z M4A.

Všichni hokejisté předvedli výborné výkony a žádnému z utkání nechyběl bojovný duch a nasazení.

Fandové naše hokejové nadšence po celou dobu turnaje aktivně podporovali a tím vytvořili na stadionu skvělou bouřlivou atmosféru.

Věříme, že si všichni hráči i fanoušci tento den užili a již teď se těší na příští ročník.

Vít Koukal, DiS.

20.12.2016 | Jiří Šváb

Důležité zprávy

Výstava našich výtvarníků na zámcích v údolí řeky Loiry

Studenti 2. a 3. ročníků oboru Výstavnictví se budou prezentovat přímo na zámcích, v jejichž interiérech a zahradách budou v rámci 12 denních stáží svá výtvarná díla tvořit.

Přijímačky nanečisto

Pro zájemce o studium na naší škole opět pořádáme přípravný kurz k přijímacím zkouškám. Kurz se koná v sobotu 24. 3. od 9h.

Dny otevřených dveří pro učební obory

Ve dnech 5. a 6. dubna bude naše škola pořádat dny otevřených dveří výhradně pro zájemce o učební obory. Zájemcům budou podávány aktuální informace o přijetí na zvolený obor, ubytování a stravování.

Novinky v našich chovech

Spustili jsme, jako první škola v ČR, online přenos z webkamery z chovů našich drápkatých opiček. Ikonu pro spuštění naleznete v horní liště vpravo a dole, pod důležitými odkazy (denně mezi 14-07 h.)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.