Projekt dobrovolnictví

Projekt dobrovolnictví

Ve středu 6. prosince žáci třetího ročníku odborného učiliště navštívili Domov seniorů ve Sloupnici.

V rámci projektu dobrovolnictví, pod záštitou Charity Litomyšl, začala naše spolupráce s tímto domovem. Žáci přijeli navštívit a potěšit seniory výrobou drobných vánočních dekorací. Setkání se uskutečnilo v přátelském posezení nad čajem a bábovkou. Společně jsme diskutovali a vyráběli.  Čas rychle plynul a my jsme se dohodli na dalším setkání. Vždyť pomáhat druhým je přirozené a milé.
Tomáš Bezdíček O3A.

 

7.12.2017 | Bohuslav Patočka

Důležité zprávy

Podávání přihlášek bude ukončeno 31.5. 2018

Poslední možnost podání přihlášky na naši školu je k 31.5. 2018. Zbývají 1-2 volná místa na třídu. Informace tel. 775 558 223, nebo 775 558 222.

Výstavba centra pro odbornou výuku pokračuje

Stavba nových atelierů pro výuku zahradní architektury a grafického desingu pokračuje rychlým tempem. Výběr výkonných počítačů pro nové centrum výpočetní techniky pro technické obory finišuje.

Nové vybavení technických oborů

Nový Opel Astra na výuku autoškoly je již zaparkován ve školní garáži. Zároveň chystáme vybavení novým svářecím trenažerem a svářecími zdroji.

Velké úspěchy našich techniků, floristek a architektů

Floristky získaly 1. a 3. místo v soutěži odborných učilišť, architekti získali 1. místo v soutěži pořádané Svazem zakládání a údržby zeleně.
Náš technik byl 8. v celostátním kole soutěže AMAVET.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.