Projekt Erasmus+ - Partnerství s německými žáky trvá i nyní

Projekt Erasmus+ - Partnerství s německými žáky trvá i nyní

Projekt Erasmus+ - Partnerství s německými žáky trvá i v době koronavirové
I přes uzavření škol probíhá spolupráce se školou v Triesdorfu v Německu.

I přes uzavření škol probíhá spolupráce se školou v Triesdorfu v Německu. Žáci třídy M2A se sešli s žáky třídy 11B dne 16. března 2021 při společné hodině angličtiny, kde se každý krátce představil. Bylo vidět, že používání platformy MS Teams se stalo běžnou součástí našich životů, naši žáci se ke schůzce připojili ze svých domovů, část německých žáků byla přímo v jejich škole (viz foto), část doma. Pozdravil nás i pan ředitel německé školy.

Další setkání připravujeme na 4. května. Těšíme se na virtuální setkání, ale ještě více na opravdové setkání ať už v Litomyšli, nebo v Triesdorfu.

Mgr. Jana Peňázová

23.4.2021 | Lukáš Staněk

Důležité zprávy

Přijímací zkouška - Chovatel cizokrajných zvířat

Dne 5. a 6. května se koná školní přijímací zkouška. Informace o doložení negativního testu na covid-19 najdete v odkazu níže.

Změny v přijímacím řízení

Každého žáka přijímáme v procesu přijímacího řízení (jehož součástí ale nemusí být přijímací zkouška). Vyhlašujeme 2. kolo příjm. řízení pro obory s výučním listem. Přihlášky přijímáme do 16. dubna.

Nekonání školní přijímací zkoušky

Školní přijímací zkouška v oborech vzdělání 41-45-M/01 Mechanizace a služby a 41-44-M/01 Zahradnictví se nekoná. Více informací najdete v sekci Uchazeč.

Přijímací řízení 2021

Pokud to situace dovolí, vzdáleným zájemcům, včetně rodičů, umožníme ubytování před pohovory zdarma (např. Aš, Třinec, Hodonín, Teplice, Klatovy ap.). Podrobnosti v pozvánce.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.